Aparatul de specialitate

DEMNITARI

  • Orbu Gheorghe – Primar
  • Brătășanu Cristian – Viceprimar

 

SECRETAR GENERAL

  • Petcu Violeta Neluţa – Secretar general al comunei

 

ADMINISTRATOR PUBLIC

  • Ionita Marian – Administrator public

 

SERVICIU ADMINISTRATIE PUBLICA 

  • Plesoiu Daniel-Marian – Sef serviciu

 

COMPARTIMENT SERVICII SI ASISTENȚĂ SOCIALĂ

  • Rotaru Nela-Monica – Inspector
  • Lita Daniela-Adriana – Inspector
  • Marin Daniela – Inspector

 

COMPARTIMENT RESURSE UMANE

  • Gherghina Mariana Adriana – Inspector

 

COMPARTIMENT REGISTRU AGRICOL SI CADASTRU FUNCIAR

  • Iancu Cristina Mariana – Inspector
  • Stoica Elena Larisa – Inspector
  • Ţigău Cristina – Inspector

 

SERVICIU BUGET FINANȚE SI ADMINISTRATIV

  • Stanciu Camelia-Maria – Sef serviciu
  • Streche Tudoricu Carmen – Inspector
  • Rujoiu Alexandra-Cristina – Inspector
  • Grigore Andreea-Iulia –  Referent
  • Sologon Larisa-Stefania – Inspector
  • Nitu-Rizea Maria Liliana – Inspector
  • Ghinescu Cristina-Daniela – Referent
  • Niculescu Daniela – Referent
  • Neagu Ioana Inspector
  • Tigau Paul – Sofer
  • Scarlat Ion – Sofer

 

COMPARTIMENT TEHNIC, INVESTITII, ACHIZITII PUBLICE, FONDURI EXTERNE NERAMBURSABILE

  • Papuc Iuliana-Irina – Consilier achizitii publice
  • Oprea Denisa-Stefania – Consilier achizitii publice
  • Dobra Iuliu Mihai – Inspector
  • Stoica Marian – Referent de specialitate
  • Alexe Ion – Inspector de specialitate

 

COMPARTIMENT SITUATII DE URGENTA, PROTECTIE CIVILA, SSM

  • Purcarea Marian Tiberiu – Inspector

 

COMPARTIMENT CULTURĂ

  • Miculeasa Elena – Bibliotecar

 

SERVICIU POLIȚIE LOCALĂ

  • Cazan Mihai-Sebastian – Politist local
  • Niculescu Dănuț – Politist local
  • Sterie Constantin – Politist local
  • Andronescu Cornel – Politist local
  • Florea Marian – Politist local
  • Stanciu Mugurel – Politist local

 

COMPARTIMENT JURIDIC, RELATII PUBLICE, REGISTRATURA
  • Cucu Auras-Mihaita – Consilier juridic
  • Nania Ileana-Manuela – Inspector
  • Badiceanu Loredana-Mihaela – Inspector

 

COMPARTIMENT URBANISM, AMENAJARE TERITORIU, DISCIPLINA IN CONSTRUCTII, MEDIU SI PATRIMONIU

  • Calugaru Daniel – Inspector
  • Floricica Ramona-Elena – Inspector
  • Stoica Alina-Elena – Inspector

 

S.P.C.L.E.P.

  • Iordache Carmen-Melania – Inspector
  • Cristea Nicoleta-Elisabeta – Inspector

Comments are closed.